RENOVACE

Pár slov


Provádíme odborné renovace světových i českých veteránů, kdy klademe důraz na jedinečnost, kvalitu a dokonalost vozu, propracovaného do nejmenšího detailu.

Budeme rádi, pokud za své průvodce po dobrodružné cestě plnění svých automobilových snů zvolíte právě nás. Sami víme, jak náročné to může být a rádi se o Vás postaráme. Odměnou bude vozidlo přesně dle Vašich představ a ve stavu mnohdy lepším, než když vyjelo z továrny. Renovace vozidel nás opravdu těší a plně respektujeme Vaše požadavky a nároky.

Každá renovace je individuální projekt na míru vozu i jeho majiteli, kdy již pro někoho „odepsanému“ vozidlu vdechneme znovu život. Může trvat měsíce i roky, ale výsledek bývá famózní a velmi často bývá zajímavou investicí. Vše samozřejmě dokumentujeme pro následné posouzení v případě prodeje. Následné náklady jsou rozloženy v čase dle průběhu prací.

REN__07REN__08
REN__02REN__04
talk1
Sdělíte nám své požadavky, přání a cenovou představu celé zakázky
car2
V co možná nejkratším termínu Vám představíme vybrané a prověřené vozy
dokuments3
Vyřešíme za vás legální odkup vozidla
refresh4
Jako novopečený majitel vozu se s ním důkladně seznámíte a započne proces vrácení zašlého lesku a slávy. Celé vozidlo se rozebere do posledního šroubku, důkladně opracuje a složí do své krásné, finální podoby

O Váš vůz se postarají zkušení mechanici z Kloado Mustang